Profil společnosti

Společnost INNETIC, s.r.o. byla založena v roce 1997 a svou činnost zahájila jako dodavatel HW a SW řešení pro malé podniky a živnostníky.

V následujících letech se INNETIC zaměřoval zejména na vývoj webových prezentací, webdesign a online marketing a realizoval dodávky webových řešení a e-shopů na míru několika desítkám klientů.

Od roku 2008 se INNETIC specializuje na programování rozsáhlých webových a mobilních aplikací, databázových systémů a dalšího software na míru. S využitím zkušeností z vývoje aplikací a na základě požadavků našich klientů se postupně stále více zaměřuje na konzultační, HR a servisní služby včetně licenčního poradenství. Jsme držitelem oprávnění pro zprostředkování zaměstnání.

Innetic s.r.o.

Innetic s.r.o. poskytuje svým zákazníkům vysoce kvalifikované poradenství v oblasti informačních technologií a také se zaměřuje na tvorbu komplexních řešení pro klienty s využitím nejnovějších informačních a komunikačních technologií. Podstatnou část klientů tvoří nároční zákazníci z finančního, telekomunikačního sektoru a dále pak sektoru utilit.

Kontakt

Volné pracovní pozice

PHP/Nette programátor
Do našeho vývojářského týmu hledáme zkušeného kolegu s výbornou znalostí PHP a Nette Frameworku.

PHP/Laravel programátor
Do našeho vývojářského týmu hledáme zkušeného kolegu s výbornou znalostí PHP a Laravel Frameworku.

Vue.js / Frontend vývojář
Do našeho vývojářského týmu hledáme zkušeného kolegu s výbornou znalostí Vue.js a Frontend vývojem.

Kariéra