HR služby

Jsme držitelem oprávnění pro zprostředkování zaměstnání.

Recruitment

Tato služba slouží k vyhledávání vhodných pracovníků na různé typy pozic od specialistů až po nižší a střední management prostřednictvím výběru z databáze, inzercí na pracovních serverech, specializovaných internetových stránkách, v denním tisku a v profesně zaměřených periodikách.

Interim Management

Tato služba vám poskytuje odborné manažerské kapacity za účelem převzetí specifické role či provedení konkrétní změny ve společnosti. Jedná se o stále více používaný způsob poradenství, který přináší rychlé výsledky v oblasti, pro kterou byl specialista najat, a navíc při něm dochází k přenosu know-how na vlastní zaměstnance společnosti.

Staffing Management

Tato služba nabízí rychlé a efektivní řešení neustále rostoucí poptávky po nedostatkových specialistech v oblasti informačních technologií. Poskytneme Vám krátkodobé i dlouhodobé kapacity IT odborníků k doplnění vašich implementačních týmů i pro řešení konkrétních projektů. Jedná se zejména o projektové manažery, vývojáře, systémové analytiky, databázové specialisty, architekty či testery. V případě Vaší potřeby či požadavku Vám jsme také schopni poskytnout kompletní vývojový či projektový tým.

Try & Hire

Tato služba vám poskytuje možnost získat krátkodobě či dlouhodobě pracovníka, který vykonává Vámi požadovanou činnost, ale zůstává naším zaměstnancem, a tedy nezvyšuje počet Vašich zaměstnanců. Tím získáváte čas na rozhodnutí, snižujete riziko výběru nesprávného kandidáta a do trvalého pracovního poměru přijímáte velmi dobře prověřené i zaškolené zaměstnance.

HR Outsourcing

Je komplexním službou, která za vás převezmeme veškeré činnosti při řízení lidských zdrojů. Tyto činnosti pak budou v plném rozsahu vykonávat naši konzultanti. Služba je vhodná pro ty společnosti, které se programově soustřeďují na své klíčové aktivity a současně si uvědomují nutnost strukturovaného řízení lidských zdrojů jako jedné z klíčových konkurenčních výhod.

Innetic s.r.o.

Innetic s.r.o. poskytuje svým zákazníkům vysoce kvalifikované poradenství v oblasti informačních technologií a také se zaměřuje na tvorbu komplexních řešení pro klienty s využitím nejnovějších informačních a komunikačních technologií. Podstatnou část klientů tvoří nároční zákazníci z finančního, telekomunikačního sektoru a dále pak sektoru utilit.

Kontakt

Volné pracovní pozice

PHP/Nette programátor
Do našeho vývojářského týmu hledáme zkušeného kolegu s výbornou znalostí PHP a Nette Frameworku.

PHP/Laravel programátor
Do našeho vývojářského týmu hledáme zkušeného kolegu s výbornou znalostí PHP a Laravel Frameworku.

Vue.js / Frontend vývojář
Do našeho vývojářského týmu hledáme zkušeného kolegu s výbornou znalostí Vue.js a Frontend vývojem.

Kariéra