Proč Innetic

1. Osobní přístup

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s maximální profesionalitou. Známe své klienty, proto jim navrhujeme funkční řešení, která jim pomohou.

2. Rychlost realizace

Chápeme tlak klientů na rychlost realizace zakázek. Proto se v maximální možné míře snažíme uzpůsobit termíny dodávky reálné situaci klienta. Byznys našich klientů posunujeme kupředu, nebrzdíme ho zbytečným prodlužováním.

3. Profesionalita

Každý, kdo se na vašem projektu bude podílet, je profesionál ve svém oboru s několikaletou praxí. Svou práci milujeme, to je nejlepší předpoklad pro tvorbu efektivních a kvalitních řešení pro naše klienty.

4. Reference

Mluví za nás desítky realizovaných projektů a spokojených klientů.

Na projektech pro naše klienty pracují externí profesionálové, kteří mají letité zkušenosti ve svém oboru. Innetic dokáže zajistit specialistu na všechny činnosti spojené s ICT, consultingem a servisními službami. Zakládáme si na kvalitě výsledného provedení.

Innetic s.r.o.

Innetic s.r.o. poskytuje svým zákazníkům vysoce kvalifikované poradenství v oblasti informačních technologií a také se zaměřuje na tvorbu komplexních řešení pro klienty s využitím nejnovějších informačních a komunikačních technologií. Podstatnou část klientů tvoří nároční zákazníci z finančního, telekomunikačního sektoru a dále pak sektoru utilit.

Kontakt

Volné pracovní pozice

PHP/Nette programátor
Do našeho vývojářského týmu hledáme zkušeného kolegu s výbornou znalostí PHP a Nette Frameworku.

PHP/Laravel programátor
Do našeho vývojářského týmu hledáme zkušeného kolegu s výbornou znalostí PHP a Laravel Frameworku.

Vue.js / Frontend vývojář
Do našeho vývojářského týmu hledáme zkušeného kolegu s výbornou znalostí Vue.js a Frontend vývojem.

Kariéra